Warning: Illegal string offset 'media_type' in /home/unichtoz/unichtozhytel.com/www/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/unichtoz/unichtozhytel.com/www/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152
Що таке фумігація, етапи робіт, що проводяться, плюси і мінуси | статті Уничтожитель

Фумігація приміщень від Унічтожитель

Фумігацією називають метод, при якому знезаражуються приміщення від шкідників і мікроорганізмів за допомогою введення в середу їхнього життя газоподібних пестицидів. Такий метод застосовують для знищення шкідників і мікроорганізмів в різних зерносховищах, зернових елеваторах, млинових і комбікормових підприємствах, на різних складських приміщеннях і навіть кораблях, що перевозять зернові вантажі. Фумігація ефективна, так як знезаражується не тільки саме приміщення, а й все, що в ньому знаходиться: тара, різне обладнання, інструменти та інвентар.

услуга фумигации фото

При знезараженні застосовуються спеціальні препарати на основі діючої речовини – фосфіну. Фосфін знищує шкідників і мікроорганізми не тільки в дорослому вигляді, він відмінно справляється з яйцями, лялечками і з личинками.

НЕОБХІДНІ УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ фумігації

Через проникаючу здатності фуміганти слід застосовувати в приміщеннях і об’єктах, які добре герметизуються. Герметизації приділяється особлива увага, закладаються навіть невеликі отвори і щілини, так як фосфін в газоподібному стані може виходити через щілини в стіні, через дах, вікна, двері.

На тривалість проведення процедури великий вплив має температура і вологість усередині приміщення, а також обсяги приміщення, тому попередньо необхідно провести відповідні заміри. Фумігацію рекомендується проводити в теплу пору, коли температура всередині приміщення не опускається нижче 15 ° С протягом доби.

ЕТАПИ фумігації

Процедура фумігації повинна проводитися тільки досвідченими фахівцями, які мають в своєму арсеналі спеціалізоване обладнання та засоби індивідуального захисту.

Весь процес фумігації умовно можна розділити на три етапи:

  1. Підготовчий. На цьому етапі займаються герметизацією приміщення, очищають його від готової продукції і зайвого устаткування.
  2. Внесення фуміганта. Фумігант на основі фосфіну зберігається в твердому вигляді або в порошкоподібному, при впливі на нього вологи починає виділятися отруйний газ, що заповнює всі приміщення. Залежно від вологості і температури приміщення експозиція може тривати до 10 діб.
  3. Очищення або дегазація. Для повного звільнення від парів фосфіну необхідно ретельне провітрювання всього приміщення протягом одних-двох діб. Після провітрювання допуск персоналу без індивідуальних засобів захисту дозволяється тільки після вимірів спеціальними індикаторними засобами.

Плюси і мінуси фумігації

Метод знищення шкідників і мікроорганізмів в приміщеннях – фумігація має свої переваги і недоліки.

фумигация фото

Цей метод широко використовується виробниками та переробними підприємствами через високу ефективність методу і відсутність впливу на якість зернових.

Недоліками методу є складність підготовчого етапу, тривалість експозиції і велика вартість, якщо порівнювати з аерозольним або вологим методом.

Також необхідно пам’ятати, що тільки висококваліфікований персонал може провести якісну фумігацію, після якої ви надовго позбудетеся від шкідників.

 

Перезвоните мне!