Warning: Illegal string offset 'media_type' in /home/unichtoz/unichtozhytel.com/www/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/unichtoz/unichtozhytel.com/www/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152
Чому таргани найактивніші в нічний час | Статті від Унічтожителя

Чому таргани найактивніші в нічний час

Якщо ви прокинулися вночі і в сонному вигляді йдете на кухню випити ковток води, то останнє, що ви хочете побачити, увімкнувши світло – низку неприємних, всюдисущих тарганів. Ці комахи кидаються на всі боки, а сонна людина перетворюється на лютого хижака, який використовує будь-які предмети, що трапляються під руку, як зброю. І не важливий результат цього полювання, і скільки тарганів полегло на кухонній поверхні, завжди виникає одне питання. Чому ці шкідники не сплять?

Спробуємо відповісти на це запитання. Тараканів відносять до синантропних організмів, спосіб життя яких дуже тісно пов’язаний із людиною та її житлом. Але справа в тому, що цей зв’язок далеко не дружній, і сотні, а може й тисячі років людина намагається знищити тарганів, а таргани відповідно пристосовуються та виживають біля людини.

тараканы уничтожение

За ці довгі роки ці комахи еволюціонували у нічних тваринах. Якщо вдень вони відпочивають і ховаються від людських очей, то вночі вони виходять зі своїх укриттів для пошуку їжі та води. Людину вони сприймають у ролі денного хижака, який за умов низької освітленості чи відпочиває чи слабше їх бачить, що дозволяє тарганам уникнути знищення.

Багато хто вважає, що тарганів лякає світло, але це неправильна думка. Хоча вони ховаються від світла, люблять темні закутки, але світла вони не бояться. Можете в цьому переконатися, несподівано зайшовши вночі до освітленої кухні – таргани спокійнісінько займаються своїми справами на кухонній поверхні і в раковині. Тому можна зробити висновок, що активність цих комах залежить не від наявності або відсутності освітлення, а від часу доби. Ще одним підтвердженням цих слів є той факт, що таргани в темній кухні, як і практично всі комахи, йдуть до предметів, що випромінюють світло, наприклад до включеного телевізора.

Як ми з’ясували, світла вони не бояться, вони лякаються його несподіваного вмикання. Таргани не настільки безглузді, вони розуміють, що включене світло може призвести до непоправних наслідків аж до загибелі. Тому вони навчилися, що найправильнішою реакцією на включене світло є негайна втеча. А матінка-природа наділила їх блискавичною реакцією та швидкими кінцівками. Тільки таким чином вони здатні виживати при їх виявленні.

 

Перезвоните мне!