Warning: Illegal string offset 'media_type' in /home/unichtoz/unichtozhytel.com/www/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/unichtoz/unichtozhytel.com/www/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152
Чому необхідно знищувати мурах у приміщеннях | Унічтожитель

Чому необхідно знищувати мурах у приміщеннях

Здатність мурах ефективно використовувати ресурси нерідко призводить їх до конфліктним ситуаціям із людиною. Пошук зручного довкілля, тобто теплих місць з постійними джерелами їжі, нерідко приводить їх у приватні будинки та інші приміщення. Способів проникнення кілька:

  • якщо у сусідів за стіною з’явилися ці настирливі комахи, то будьте готові, що вони відвідають і ваше житло;
  • при перевезенні речей, меблів та обладнання у свою квартиру або комерційний об’єкт, обов’язково перевірте, чи не перевозите ви та несподіваних гостей;
  • маленькі членистоногі можуть самостійно знайти дорогу в приміщення вентиляційними каналами, підвалами або цокольними поверхами.

Для мурах наші квартири та будинки є ідеальним місцем проживання: підтримується тепло, завжди можна знайти їжу, безліч місць, де зручно ховатися.

Незважаючи на те, що ці комахи неотруйні, можна подумати, що таке маленьке членистоноге не може завдати істотної шкоди. Але ця думка помилкова, адже мурахи, що проникли в приміщення, можуть вважатися побутовими шкідниками, оскільки вони здатні переносити деякі інфекційні захворювання, руйнувати не тільки інтер’єр, а й несучі конструкції всієї будівлі. До того ж, усім відома здатність мурах кусатися, а укуси їх не лише болючі, а й можуть викликати алергічні реакції у людини.

Через високу пристосовність, всю мурашину родину самостійно ліквідувати практично неможливо. Мурахи живуть сім’ями або колонія, структура колонії є високоорганізованим співтовариством, яке складається з дорослих статевих особин (самців, маток або мурашиних цариць), розплоду та великої кількості робочих мурах. Тому знищення видимих ​​мурах-шкідників – це тимчасове рішення, що не дозволяє вирішити проблему цілком. Мурашина матка (може бути взагалі за межами приміщення) відкладе нові яйця і швидко заповнить втрату робочих особин.

Навіть застосування хімічних препаратів не дасть суттєвого результату. Так, можна знищити частину колонії, але отрути не проникнуть далеко в тріщини та щілини, у такому разі гніздо та мурашині цариці не постраждають. Через деякий час дія отрут зійде нанівець і мурахи-розвідники знову проникнуть у приміщення для пошуку їжі.

Стовідсотково позбутися мурах допоможуть лише професійні дезінсектори. У компанії «Унічтожитель» працюють кваліфіковані фахівці, які гарантують повне визволення від шкідників.

 

Перезвоните мне!