Warning: Illegal string offset 'media_type' in /home/unichtoz/unichtozhytel.com/www/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/unichtoz/unichtozhytel.com/www/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152
Таргани в холодильнику, як позбутися від шкідників? Статті від Унічтожителя

Таргани в холодильнику, як позбутися від шкідників?

Таргани в українських квартирах нерідке явище, особливо їм полюбилися наші кухні. Цією комахою невідомо поділ на статуси, вони поселяються і в комуналці, і в кімнаті гуртожитку, і в доглянутих квартирках, можуть заглядати і в заміські будинки багатих власників.

ЯК ТАРГАНИ ПОТРАПЛЯЮТЬ У ВАШЕ ЖИТЛО?

Таргани дуже легко обживаються в новому житлі, а як же вони туди потрапляють? Умовно виділяють три шляхи потрапляння комах:

  • таргани так довго живуть в цій оселі, що визначити шляхи проникнення просто не представляється можливим;
  • комахи самостійно можуть прийти в вашу квартиру з сусідніх квартир, навіть знаходяться на різних поверхах. Якщо прийшов один тарган, обов’язково цей шлях знайдуть і інші;
  • тарганів привезли в будинок з різними покупками, особливо приваблює їх побутова техніка як засіб доставки. Їм дуже подобається середня і велика побутова техніка з нагрівальними елементами, де є тепло і завжди можна сховатися: мікрохвильові печі, холодильники, електро- і газові плити, пральні машинки.

ТАРГАНИ У холодильнику

Холодильник може бути одним з головних місць проживання тарганів. Цей великий побутовий прилад розташовується в кутку або в спеціальній ніші на кухні. При невеликих габаритах українських кухонь, холодильник зазвичай знаходиться радом з кухонним столом, з мийкою або шафами для продуктів. Цей прилад ніколи не переміщують, він може тривалий час стояти в одному положенні. А якщо взяти до уваги теплий, постійно працює компресор або їх кілька в сучасних версіях холодильників, та ще й конденсат, що утворюється при охолодженні, то всі ці фактори просто ідеальні для життєдіяльності тарганів.

Якщо на кухні виявлено тарганів, відсуньте холодильник, і ви обов’язково побачите клуби незібраноїго пилу разом з продуктами життєдіяльності комах: мертві тушки, фекалії і висохлі яйця.

ТАРГАНИ ЯК ПОДАРУНОК ПРИ КУПІВЛІ ХОЛОДИЛЬНИКА

У наш час дуже поширене придбання була у використанні побутової техніки. Купуючи такий товар можна, в навантаження, отримати і живуть в ній комах або їх гнізда. Пройде дуже короткий час і нові мешканці нагадають про своє існування.

Для того, що б виключити появу несподіваних квартирантів, необхідно прийняти деякі запобіжні заходи. Бажано взагалі відмовитися від придбання, якщо в квартирі колишніх власників проживають таргани. Але, якщо відмовитися від покупки неможливо, потрібно знищити тарганів відразу ж після перевезення холодильника в нове житло.

ЯК ЗНИЩИТИ ТАРАКАНОВ ШВИДКО І НАЗАВЖДИ?

У разі виявлення тарганів в холодильнику або підозри про їхнє існування, необхідно терміново вжити заходів обережності і зайнятися їх виведенням.

Якщо виявлених комах невелика кількість, необхідно ретельно пропилососити і промити всі доступні місця. Ці процедури проводимо кілька разів для повної впевненості у відсутності комах. Також, бажано придбати засіб для знищення тарганів, і самому обробити холодильник з заднього боку.

При виявленні великої кількості комах або їх гнізд, самостійна обробка холодильника може не принести бажаного результату і таргани поширяться по всьому будинку. Тому, в таких випадках, компанія «Знищує» рекомендує звернутися за професійною допомогою для повного знищення тарганів.

Наші фахівці опрацюють холодильник спеціальним дезинфікуючим засобом, яке розпорошується генератором. При знищенні комах використовуються два методу: гарячим і холодним туманом. При першому варіанті створюється потік гарячого повітря, в який впорскують спеціальний розчин. Швидко охолоджуючись, розчин конденсується в найбільш недоступних місцях, в яких знаходяться шкідники. При другому варіанті розпорошується деззасіб кімнатної температури дрібнодисперсним методом.

Дезінфікуючий засіб знищує комах, а завдяки, залишковим дії, таргани надовго забудуть дорогу до вашого холодильника.

Звернувшись в компанію «Унічтожитель», ви отримаєте повний комплекс послуг по знищенню тарганів. Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, ви отримаєте необхідну консультацію і назавжди позбавитеся від докучливих комах.

 

Перезвоните мне!