Досить багато, у кого є дачна ділянка або ті, хто проживає за містом, хоча б раз в житті стикалися з різними шкідниками, одним з яких є кріт. Цей звір не тільки псує красиві ландшафти (клумби, квітники, альпійські гірки та багато іншого), які вас оточують, але і істотно погіршують стан грунту, що впливає на її врожайність. Це пов’язано з тим, що кроти харчуються різними черв’яками і комахами, які рихлять землю, в результаті у вас з’являться додаткові витрати на добрива і мінеральні підгодівлі.

Якщо у вас з’явився кріт і боротьба з ним викликає у вас переляк, рекомендуємо звернутися до спеціалистів по дератизації. Боротьба з кротами на присадибній ділянці – один з напрямків нашої компанії Унічтожитель.

БОРОТЬБА З КРОТАМИ НА ДАЧІ

Боротьба з кротами на ділянці повинна проводитися в той момент, коли ви помітили перші ознаки появи даного звірка поруч з вами. Це необхідно для того, щоб не допустити розмноження даного шкідника. Кроти розмножуються досить швидко і проживають групами сімей, які не тільки роблять землю неродючому, а й можуть у найкоротші терміни знищити все насадження, оскільки даний звір може харчуватися корінням рослин і дерев.

Ті, хто стикався з гризунами-шкідниками, використовують різні методи боротьби з кротом, однак робити цього не варто з кількох причин. По-перше, ви можете не отримати бажаного результату. По-друге, використовуючи сумнівні хімікати для дератизації, ви можете нашкодити власному здоров’ю. Для того щоб боротьба з кротами на садовій ділянці була максимально ефективною і позбавила вас від шкідників на тривалий час необхідно звернутися за допомогою до фахівців. Компанія Унічтожитель пропонує скористатися послугою боротьба з кротами в саду, яка ділиться на дві групи:

  • профілактична – дозволяє вжити всіх заходів для запобігання появи кротів на вашій території;
  • винищувальні – в разі якщо шкідники вже обжилися у вас в саду.

Способи боротьби з кротами

Боротьба з кротами на дачній ділянці може відбуватися кількома способами:

  • використання приманок з вмістом отрут;
  • обробка території санітарним методом;
  • різні відлякувачі звукового типу;
  • всілякі пастки механічного типу.

Використовуючи такі способи для боротьби з кротами, варто пам’ятати, що самостійні спроби дератизації можуть привести не тільки до отруєння, а й до різних травм. Тому варто залишити знищення професіоналам. Компанія Унічтожитель проведе якісну обробку від шкідників в максимально короткі терміни з використанням препаратів, які отримали необхідні сертифікати якості. Також використання фумігації та газації абсолютно нешкідливо для людей і домашніх вихованців, оскільки в складі таких хімікатів відсутні токсичні компоненти.

Боротьба з кротами в городі

Не варто думати, якщо у вас завелися кроти, вам досить залити нори водою і шкідники загинуть. Даний звірок досить швидко пересувається по спорудженим тунелях, тому зможе вискочити з нори набагато раніше, ніж її заповнить рідина.

Якщо вам необхідна боротьба з кротами на дачній ділянці можете скористатися послугами нашої компанії Унічтожитель. Вартість наших послуг вказана на сайті. Також ви можете дізнатися ціну на послуги дератизації в телефонному режимі. Для цього вам достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті, і наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію про підготовчі роботи перед знищенням, особливості дератизації та профілактичні заходи після проведених послуг. Ми працюємо тільки з перевіреними засобами, які не принесуть шкоди проживають на даній території людей і домашніх тварин. Також використання інноваційних препаратів не принесе шкоди вашому урожаю і новим насадженням. Звернувшись до наших фахівців, ми проведемо дератизацію в будь-який зручний для вас час, щоб не порушувати ваш звичний ритм життя і задумані плани.

 

Перезвоните мне!