Якщо у вас з’явилися домашні клопи, знищення варто довірити спеціальній організації, яка зможе позбутися від них в максимально короткі терміни. Для того щоб вивести клопів, проводиться процедура «дезінсекція клопів».

Ціни на дезінсекцію квартири від клопів

Гарантія надається після другої платної обробки

  Холодний туман, з запахом Холодний туман, без запаху
1 кімнатна 800 грн. 1100 грн.
2 кімнатна 900 грн. 1200 грн.
3 кімнатна 1000 грн. 1300 грн.
4 кімнатна 1100 грн. 1400 грн.

Як бачите, служба по знищенню клопів в Києві «Унічтожитель» пропонує позбавитися від клопів за доступною ціною.

Дезінсекція клопів в Києві: процес підготовки

Наша компанія «Унічтожитель» пропонує знищення клопів в Києві.

Перед тим як вивести клопів в Києві, необхідно винести з приміщення харчові продукти, предмети посуду, особисті речі і домашніх тварин. Також рекомендовано прикрити електричне обладнання, в яке може потрапити волога. Рекомендовано проведення вологого прибирання.

Текстиль у вигляді покривал, накидок і пледів краще залишити на диванах, а постільну білизну і подушки необхідно помістити в сміттєві пакети. Після проведення процедури дезінфекції необхідно обробити вироби термічним методом, який має на увазі під собою прання білизни (вище 60 градусів) і прасування. Обов’язково обробляються килими і м’які меблі, тому їх виносити з приміщення не варто.

Так як клопи найбільше люблять селитися в м’яких меблів, перед приходом фахівців її необхідно відсунути від прилеглих підстав на 10-15 см.

Процедура цькування клопів на увазі під собою використання виключно сертифікованих професійних препаратів, які не залишають слідів і плям на оброблених підставах.

Цькування клопів в Києві в компанії «Унічтожитель» здійснюється за допомогою методів холодного туману і способом розпилення препаратів. Професійні розчини потрапляють в місця, де живуть комахи (стать, плінтуса, стики на стінах, меблі, ліжка, килимові покриття і т.д.), тим самим не дають комах шансів на виживання.

Процедура, спрямована на знищення клопів займає близько 15-30 хвилин. При проведенні дезінфекції в приміщенні можна перебувати тільки в спеціальному захисті. Якщо пари розчину потрапили в дихальні шляхи, результатом може стати поява риніту і кашлю, а також подразнення слизових оболонок. Після проведення дезінфекції приміщення необхідно закрити не менше ніж на 5 годин.

Де замовити знищення клопів?

Знищення постільних клопів в Києві може якісно і надійно провести наша служба Унічтожитель. Звернувшись до нас в будь-який час дня, ми негайно відправимо до вас фахівця для оцінки критичності ситуації та надання консультації перед проведенням дезінсекції.

Наша компанія Уничтожитель використовує інноваційні засоби для боротьби зі шкідниками, які не принесуть шкоди здоров’ю людей, тварин і вашому майну. При дезінсекції ми використовуємо гармати генератора холодного і гарячого пара, після застосування яких ви зможете експлуатувати приміщення через кілька годин, виконавши попередню прибирання. Перед викликом спеціаліста ви можете отримати попередню консультацію про проведення дезінсекції та необхідні заходи до і після процедури в телефонному режимі.

Вивести клопів назавжди

Наша фірма зі знищення клопів «Унічтожитель» в Києві готова виконати дезінсекцію в будь-який час доби, щоб не порушувати ваш звичний ритм життя або роботи. Ми проведемо якісне знищення клопів назавжди. Наші фахівці проведуть дезінсекцію з максимальною акуратністю, використовуючи препарати пройшли спеціальну сертифікацію. Також ми можемо укласти договір, що гарантує якісну роботу. Ціна на знищення клопів залежить від площі оброблюваної приміщення. Якщо у вас з’явилися клопи, зателефонуйте нам сьогодні і вже завтра ви будете спати спокійно.

 

Перезвоните мне!