Ціни на знищення тарганів в Києві

  Холодний туман, без запаху Холодний туман, з запахом
1 кімната 900 грн. 700 грн.
2 кімнати 1000 грн. 800 грн.
3 кімнати 1100 грн. 900 грн.
4 кімнати 1200 грн. 1000 грн.

Щоб знищити тарганів у Києві, необхідно провести ряд процедур і витратити чимало часу. І не завжди результатом може стати належний ефект. Більш правильним рішенням в даній ситуації стане звернення за допомогою до фахівців, які проведуть дезінсекцію від тарганів.

Підготовка до травлі тарганів

При проведенні процедури «цькування тарганів в Києві» мається на увазі обов’язкове відсутність людей і домашніх тварин в приміщенні. Також при дезінфекції необхідно закрити всі вікна. У разі якщо виконувати ці умови не виходить з яких-небудь причин, тоді замовником повинні бути самостійно виконані певні заходи безпеки.

Перед процедурою дезінсекції тарганів в Києві слід прибрати з приміщення продукти харчування і посуд. Також необхідно з санвузлів винести всі предмети гігієни.

Якщо в шафках живуть шкідники, меблі необхідно залишити у відкритому положенні, а дивани необхідно розгорнути. Оброблені килимові покриття скочуються в рулони для подальшого звільнення статі.

Для того щоб знищення тарганів принесло позитивний результат, необхідно:

 • розкрити плінтуса і короба з проводками;
 • шафи відсунути від стін;
 • побутове обладнання необхідно розташувати таким чином, щоб був присутній доступ до області задніх стінок і плінтусів;
 • завчасно провести вологе прибирання;
 • всі продукти харчування слід прибрати з приміщення або помістити в холодильник;
 • весь посуд загортається в пакети з целофану та обмотується скотчем. У разі якщо посуд залишився в приміщенні, його рекомендується промити за допомогою п’ятивідсоткового розчину соди;
  отвір вентиляційного типу закривається за допомогою скотча або целофану. Дана міра необхідна, щоб пари використовуваного кошти залишалися тільки в вашому приміщенні і не несли шкоди для сусідів;
 • якщо в будинку є домашня тварина, їх необхідно прибрати з приміщення. Отруйні використовувані засоби можуть принести серйозні проблеми для життя і здоров’я тварин.

Способи дезінсекції тарганів

Фахівці нашої компанії надають послуги зі знищення тарганів найбільш дієвими способами:

 • холодним туманом;
 • генератором гарячого туману.

Дані методики дозволяють позбутися від абсолютно всіх комах, навіть тих, які сховалися в найзатишніших місцях. Якщо у вас з’явилися таргани, знищення генераторами дозволяє позбутися від комах в приміщеннях будь-якого призначення і не дає ні найменшого шансу з’явитися в цьому місці знову. Також даний спосіб дезінсекції приміщень абсолютно нешкідливий для тих, хто буде знаходитися в даному приміщенні після обробки і не принесе шкоди майну.

Знищення тарганів в Києві: особливості

«Унічтожитель» — це служба знищення тарганів в Києві, отримала позитивну репутацію за багаторічний досвід роботи. Звернувшись до нас, ми надамо вичерпну інформацію перед проведенням дезінсекції.

Ми виробляємо найефективніший знищення тарганів з наданням гарантії на свою роботу:

 • оперативне виконання замовлення (точний час і дату можна обговорити під час оформлення заявки);
 • під час дезінсекції використовуються препарати без токсичних компонентів;
 • для повноцінного усунення комах використовується інноваційне обладнання, що дозволяє провести дезінсекцію навіть у важкодоступних місцях;
 • в нашій команді працюють висококваліфіковані фахівці, які гарантують охайне і сумлінне виконання роботи;
 • надання консультації власникам житла по профілактичним заходам виникнення комах в приміщеннях;
 • найнижчі ціни на послуги в місті;
 • можливість укладення договорів про надання проведених робіт.

Де замовити знищення тарганів в квартирі?

Якщо вам необхідно знищення тарганів недорого, рекомендуємо звернутися в нашу компанію Уничтожитель. Для виклику дезінсектор до вас додому або в офіс вам достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті, або заповнити просту форму заявки на нашому сервісі. Ми готові здійснити дезінсекцію в будь-який час доби, щоб не припиняти звичний ритм вашого життя або робочу обстановку. Ми миттєво відреагуємо на ваше звернення і проведемо високоякісне знищення тарганів, ціна якого вас не тільки приємно здивує, але і позбавить від докучливих, шкідливих комах раз і назавжди.

 

Перезвоните мне!