Кліщі є шкідливими комахами, що несуть ряд проблем для власників дачних ділянок, а також домашніх тварин. Для весняно-літнього та осіннього періоду характерна поява паразитів на городніх територіях, в садах і ділянках, що знаходяться поруч з домоволодіннями. Обробка ділянки від кліщів в Києві допоможе знищити кліщів, тим самим убезпечити себе, членів своєї сім і домашніх вихованців. Адже, як відомо, укус кліща енцефалітного може спровокувати таку небезпечну хворобу як енцефаліт.

Процедура по знищенню кліщів

Навесні і влітку багато вибираються сім’ями на дачі або заміські ділянки для відпочинку. Ці періоди року є найбільш підходящими для проживання кліщів, які можуть ховатися під листям дерев і травою. Знищення кліщів і дезінфекція ділянки від кліщів, яку пропонує компанія «Унічтожитель» допоможе вирішити дану проблему і очистити територію від паразитів. Завдяки наявності багаторічного досвіду роботи в даній сфері ми несемо гарантію за успішний результат і повну безпеку ділянки для людей і тварин після обробки.

Перед проведенням процедури знищення кліщів наші співробітники виїжджають на ділянку для оцінки ступеня зараженості.

Після обговорення всіх нюансів з клієнтом можна приступати до ряду заходів у вигляді:

 • вибору методу дезінфекції та підготовки обладнання і засобів для знищення кліщів;
 • визначення поетапності;
 • виконання процедури, відповідно до наміченого плану;
 • проведення моніторингу після завершення дезінсекції.

Використовувані методи обробки від кліщів

Ефективність обробки від кліщів визначається правильним визначенням методу знищення і чітким дотриманням плану дій. Працівники нашої компанії мають великий досвід роботи в даній сфері, що разом з використанням професійного устаткування і сертифікованих засобів дезінфекції сприяє проведенню робіт на вищому рівні.

Оцінка ділянки аудитором дає можливість розробити ряд наступних заходів:

 • вивчення місць, за якими шкідники змогли проникнути на ділянку;
 • визначення різновиду кліщів, яких в більшій мірі присутній на місці зараження;
 • ступінь зараженості і пошкодженість території;
 • наявність рослинності і її кількість на зараженому ділянці,
 • особливості околиці.

Обробити територію від кліщів можна за допомогою двох методів.

Метод зрошення можна віднести до головного способу при боротьбі з кліщами. Для використання даного методу використовують кошти, які розпорошуються за допомогою спеціально-призначеного апарату на всій ділянці. Діючі компоненти кошти мають ефективність півтора місяці, і згубно впливає на всіх видів кліщів.

Для даного виду знищення кліщів застосовуються різні діючі компоненти, склад яких є абсолютно безпечним для людей і тварин.

Ряд переваг даного методу при обробці ділянки від кліщів:

 • проведення професійного аудиту на території з подальшим вибором відповідного засоби;
 • ефективно-діючі речовини;
 • використання малонебезпечних компонентів 4й групи, що сприяє повній безпеці для людей і тварин. По закінченню 2-4 годин після обробки на території можна перебувати;
 • використання сучасного обладнання та робота висококваліфікованого персоналу сприяє оперативної і ефективної обробки на ділянці.

Знищення кліщів бар’єрним методом проводиться комплексно з кваліфікованої обробкою проти паразитів, щоб уникнути повторного зараження території. Використовувані для даного методу обробки кошти мають відміну від засоби дезінфекції тим, що склад кошти доповнюється інсектицидами компонентами, які сприяють згубній дії на велику масу паразитів. Також для даного діючої речовини характерно більш тривалу дію. Для способу успішно використовують двоскладові продукти, до складу яких входить компонент, що відлякує кліщів і інших шкідливих паразитів. Даними засобами обробляються кордону і вся територія для запобігання проникнення кліщів.

Замовити обробку від кліщів пропонує компанія з багаторічним досвідом роботи «Унічтожитель».

 

Перезвоните мне!