Коли щури стають близькими сусідами і з ними доводиться ділитися своєю законною площею, кожному стає не по собі. Адже крім звичайного дискомфорту, вони можуть принести і більш серйозної шкоди. Такий як укуси, захворювання, псування майна. Позбавити вас від цих шкідників назавжди зможуть лише справжні професіонали компанії «Унічтожитель», які знають дієві способи боротьби з пацюками.

ЕФЕКТИВНА БОРОТЬБА З ЩУРАМИ У БУДИНКАХ

Ефективна боротьба з щурами повинна бути обов’язково комплексною. Тільки в цьому випадку можна буде розраховувати на хороший результат. Часто люди самостійно намагаються позбутися від цих недоброзичливих тварин, але не завжди їм це вдається.

Багатоповерхові будинки теж часто стають місцем проживання щурів. Зазвичай вони окуповують цокольні поверхи, але іноді забираються навіть в квартири. Тоді потрібно самим терміновим чином вжити заходів боротьби з пацюками в самий найближчий період. Наша компанія користується сучасними, безпечними для людей способами. І найчастіше для твори такого роду очисних операцій використовують спеціалізоване обладнання, ультразвукові відлякувачі.

На цокольних поверхах багатоповерхівок часто знаходиться парковка, тому дане приміщення також вкрай важливо позбавити від гризунів, які можуть пошкодити транспортні засоби. Боротьба з пацюками в гаражі вже знайома професіоналам нашої команди, тому ми зможемо допомогти вам і в цьому випадку.

Боротьба з пацюками на дачі: результативний метод

Щури дуже розумні істоти, вони здатні пристосуватися до будь-якого умові, можуть харчуватися абсолютно всім і невзірают на умови свого існування. Але їх шкода для людей істотний. Вони псують їжу, споруди, меблі та взагалі все на своєму шляху. А ще можуть стати джерелом небезпечного захворювання, при тому, що самі їм не хворіють, а просто переносять вірус.

Боротьба з пацюками на дачній ділянці знайома, напевно, кожному дачникові. Найчастіше в якості зброї виступає кіт, який повинен ловити гризунів. Також широкою популярністю користуються пастки, але завдяки високому інтелекту, щури спритно їх обходять і туди потрапляють лише миші.

Боротьба з пацюками в сараї не проходить без розкидання саморобних отрут, які потрібно відзначити, здатні сильно нашкодити. Адже їх можуть з’їсти домашні тварини або знайти діти.

Іноді люди діють більш гуманно і просто натирають поверхню підлог перцем або іншими агресивними натуральними речовинами.

Щоб закрити всі виходи і входи для цих шкідників, щілини замазують сумішшю скляної крихти з цементом. Але з огляду на здатність щурів до вироблення імунітету на звичний отрута і їх вміння обходити пастки, всі перераховані вище способи не надійні. Щури розмножуються все більше, і впоратися самому з ними зовсім не вийде. Тут допоможе лише професійна служба боротьби з пацюками.

Боротьба з пацюками в приватному будинку

Боротьба з пацюками в будинку або іншому приміщенні важливий напрямок діяльності компанії «Унічтожитель». Для знищення даного виду гризунів нашими співробітниками використовуються сучасні засоби, які за максимально короткий проміжок часу позбавлять вас від обтяжливого сусідства.

Боротьба з пацюками в погребі також дуже важлива. Адже зазвичай саме там живуть ці істоти. Тому обробка будинку завжди починається саме з підвальних приміщень. Щури не особливо люблять стерильну чистоту, і в першу чергу окупують територію, де є сміття, зіпсовані продукти.

Як тільки ви помітили хоча б одного представника цього виду тварин, пора бити тривогу. Чим раніше почнеться боротьба з чорними пацюками, тим успішніше буде її результат. Компанія «Унічтожитель» стане вашим надійним помічником у позбавленні вашого будинку і прибудинкової території від щурів. Сумлінне виконання зобов’язань, пунктуальність і прийнятні ціни на послуги зможуть вас приємно здивувати.

 

Перезвоните мне!