Блохи, незважаючи на мізерний розмір, приносять людям безліч проблем. По-перше, вони дуже боляче кусаються, по-друге вони переносники небезпечних захворювань і розповсюджувачі яєць гельмінтів. Щоб позбутися від цих неприємних шкідників, необхідно використовувати кілька способів в комплексі, лише тоді процес виявиться результативним. Для того щоб назавжди позбутися від цих неприємних істот, краще залучити професіоналів.

БЛОХИ ТА ЇХЗНИЩЕННЯ НАЗАВЖДИ

Блохи і їх знищення – тема, з якою пов’язано безліч проблем і дискомфортних відчуттів людини. Компанія «Унічтожитель» це команда професіоналів, здатних назавжди позбавити ваше житло від цих шкідників. Ми можемо швидко і ефективно здійснити очистку території від бліх. Якщо ви шукайте надійну компанію, яка надає послугу знищення бліх недорого в Києві і області, ми до ваших послуг.

Даний процес дуже важливо здійснювати поетапно, адже від цього буде залежати його результативність. До основних етапів відносяться:

  1. Підготовчий. Перш ніж замовити знищення бліх в квартирі, необхідно зробити підготовку. Для цього слід заховати всі продукти в герметичні упаковки або взагалі винести з житла. Це також стосується посуду та інших предметів побуту. Адже важливо, щоб на них не потрапили дезінсекційних кошти. У житло під час обробки не повинні перебувати люди і тварини.
  2. Основний. Цей етап передбачає обробку житла. Для цього розпорошують спеціальне хімічне кошти по підлозі і стінах до 150 см заввишки. Залежно від габаритів житла, час роботи займає до півгодини. Після на 3-4 години приміщення необхідно закрити і не входити в нього.
  3. Прибирання. Спочатку приміщення необхідно добре провітрити до тих пір, поки не вивітриться запах кошти повністю. Далі слід починати процес збирання, відмиваючи все поверхні. Важливо одягнути для цього спецодяг і рукавички.

Препарат здатний діяти 14 днів, тому якщо є можливість не змивати його, цей час для більшої ефективності.

Ефективне знищення бліх в квартирі

Знищення бліх в квартирі Київ цілком можливо, завдяки досвідченим професіоналам компанії «Унічтожитель». Тут важливо не намагатися заощадити на площі, замовивши обробку не всієї квартири, а окремих кімнат. Адже блохи вміють дуже швидко пересуватися, і вони просто перейдуть на необроблену територію. До того ж, зазвичай вони захоплюють всю площу квартири, а ще й балкон, і сходовий майданчик і навіть квартири сусідів.

Знищення бліх в квартирі служби працюють швидко і результативно, незрівнянно з самостійної обробкою. Адже досвід і знання в даній області дозволяють зробити дезінфекцію максимально ефективно.

Знищення бліх в квартирі вартість залежить в першу чергу від габаритів її площі. Менеджери компанії швидко прорахують вартість назвавши остаточну вартість конкретного замовлення. Компанія «Унічтожитель» пропонує знищення бліх в квартирі ціна Київ найдоступніша в місті і області.

Професійне знищення бліх в будинку

Після обробки житлоплощі нашими дезінсекційними засобами, шкідники покинуть ваш будинок назавжди. Адже ми працюємо виключно з надійними, сертифікованими препаратами.

Знищення бліх в котеджі ціна також залежить від площі обробки. Але специфікою обробки будинку є необхідність розпилення коштів і на прибудинковій території. Адже блохи можуть залишитися жити на ганку або в саду, а після повернутися в житло. Після обробки необхідно вимити з содовим розчином, але важливо не змити склад, який захистить будинок від нових навал.

Знищення бліх в квартирі служби гарантують відмінний результат. Компанія «Унічтожитель» допоможе вам очистити ваше житло від недокучлівих паразитів. Ми гарантуємо якість своєї роботи, тому ви можете бути впевнені в результативності обробки. Досвідчені фахівці, кращі дезінсектор і відповідальний підхід до роботи допоможуть виконати завдання на вищому рівні.

 

Перезвоните мне!