Наше суспільство щодня розвивається і збільшується. Оскільки багато з нас не обтяжують себе підтримувати чистоту поза своєю домівкою, разом з нами збільшується поголів’я різних шкідників, в тому числі і мишей. Страждають від навали даного виду дрібних гризунів не тільки жителі квартир у великих містах, а й дрібні селища. Піковий період нашестя гризунів потрапляє на кінець літнього сезону і початок осені. Це пов’язано з тим, що миші поневіряються в пошуках місця для зимівлі і регулярного джерела їжі.

Для того щоб боротьба з мишами в будинку була результативною, необхідно звернутися в спеціалізовану компанію по знищенню шкідників. Наша компанія Унічтожитель використовує перевірені методи боротьби з мишами в різних умовах.

БОРОТЬБА З МИШАМИ ВДОМА

Багато з тих, хто помітив сліди існування гризунів у них вдома або на ділянці, приймають різні самостійні способи боротьби з мишами. Однак такі спроби не дають позитивного ефекту, оскільки використовуючи ті чи інші методи та засоби, гине тільки частина особин, а основне гніздо залишається не зворушеним. Боротьба з мишами в приватному будинку повинно здійснюватися негайно, оскільки даний вид гризунів не тільки істотно зіпсує ваше майно, а й може заразити мешканців житла різними важкими захворюваннями, в тому числі і чумою, гепатитом, туберкульозом, тифом. також дератизація запобіжить поява в вашому домі різних комах і паразитів кишкової групи, яких миші та інші гризуни можуть переносити на собі.

Варто пам’ятати, що займаючись дератизацією власними силами, ви можете більше нашкодити своєму здоров’ю і самопочуттю ваших рідних, оскільки використання коштів без сертифікатів, можуть мати в своєму складі шкідливі компоненти для людей і домашніх тварин. Тому щоб боротьба з мишами не нашкодила вам і вашим близьким, рекомендуємо звернутися до фахівців. При зверненні до нас, консультанти нададуть вам вичерпну інформацію про проведення знищення гризунів і ціні на даний вид послуги.

Боротьба з мишами на дачі

Власники заміських будинків не з чуток знають, що миші – це не тільки докучливі маленькі істоти. Ці гризуни, в пошуках тепла і їжі, ранньою осінню вторгаються в усі приміщення. При цьому не варто думати, що в приміщення вони проникають через двері. Даний вид гризунів може істотно зашкодити вашому майну, оскільки в житло вони можуть проникнути крізь стіни, підлогу і навіть стеля. Для цього миші використовують свої гострі зуби, якими вони прогризають собі ходи.

Щоб позбутися мишей на довго, рекомендуємо звернутися в нашу компанію Унічтожитель, яка спеціалізується на боротьбі з різними шкідниками. Для дератизації наші фахівці використовують якісні засоби боротьби з мишами в будинку. Для максимальної ефективності проведених заходів наші професіонали комбінують використання хімічних речовин (отрути, отрути) і особливі мишоловки механічного типу.

Звернувшись в компанію Уничтожитель, ми готові запропонувати вам ряд послуг з дератизації:

  • боротьба з кажанами;
  • боротьба з мишами в стінах;
  • боротьба з мишами в гаражі;
  • боротьба з мишами в саду;
  • і багато іншого.

Ефективна боротьба з мишами в приватному будинку

Якщо ви шукаєте ефективні способи боротьби з мишами, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців компанії Унічтожитель. Для виклику дератизатори вам досить нам зателефонувати і наші менеджери узгодять максимально зручне для вас час для приїзду фахівця і проконсультують про заходи, які будуть потрібні до і після ліквідації гризунів. Щоб дізнатисяь вартість послуг на знищення гризунів, ви можете відвідати наш сайт або зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. Для вашої зручності ми можемо провести дератизацію в будь-який час доби, щоб не порушувати звичний для вас ритм життя.

 

Перезвоните мне!