Багато з тих, хто живе в приватних будинках або їздить відпочивати на дачу, можуть страждати від укусів різних комах. При цьому це не тільки мухи і комари. Найбільш надокучливими комахами під час теплої пори року є оси, бджоли і навіть шершні. Дані види комах споруджують свої гнізда в гілках дерев, під дахами будинків, тим самим застаючи вас зненацька в самий невідповідний момент. Однак не варто думати, що оси і бджоли нервують і дратують відпочиваючих. Укуси, які завдають комахи людям і домашнім вихованцям, можуть принести досить сильної шкоди здоров’ю. Для того щоб позбутися від шкідливих комах, настійно рекомендуємо не займатися самостійним знищенням, а звернутися за допомогою до фахівців по дезінсекції.

Наша компанія Унічтожитель проведе якісне знищення ос та осиних гнізд на вашій ділянці за прийнятну вартість.

Знищення ос в Києві

Знищення ос на дачі – це найактуальніша проблема, з якою хоча б раз у житті стикався кожен, у кого є дачна ділянка. Оси досить агресивні комахи, укуси яких можуть не тільки залишати хворобливі відчуття і викликати різні реакції, але і викликати істотний дискомфорт, пригнічений стан і досить серйозні пухлини.

Якщо у вас завелися оси, знищення варто проводити за всіма правилами і з використанням високоякісних препаратів, щоб даний вид комах не потурбував вас в подальшому. Це пов’язано з тим, що оси можуть залучати нових особин, що може привести до збільшення кількості гнізд в вашому приміщенні.

Наша служба по знищенню ос “Унічтожитель” проведе якісну дезінсекцію будь-якого приміщення. Для того щоб позбутися від докучливих і шкідливих комах, ми використовуємо інноваційне обладнання – газогенератори (холодного і гарячого типу). Це дає можливість вступити препаратів і провести знищення гнізда ос, де б воно не знаходилося (горище, мостина, між стінами і т.д).

Як відбувається знищення бджіл

Бджоли також відносяться до загону шкідників. Вони, як і багато інших комах, наносять досить болючі укуси, однак це не єдиний їхній недолік. Бджоли облаштовують свої гнізда в предметах полого типу (стовбури дерев, різні старі колоди, парканні стовпчики, лавочки та багато інших місць), тому захищаючи своє гніздо, ви можете наштовхнутися на атаку цілого рою комах. Також знищення бджіл на дачі необхідно проводити своєчасно, оскільки ці комахи харчуються квітковим пилком, відповідно може постраждати ваш урожай плодово-фруктових дерев.

Фахівці нашої компанії проведуть якісне знищення бджіл у будинку за першою вашою зверненням до нас. Перед приїздом служби наші фахівці нададуть вам всю необхідну інформацію про проведення робіт перед дезінсекцією:

  • весь посуд і продукти харчування необхідно прибрати в недоступне місце;
  • гігієнічні засоби ізолювати;
  • максимально очистити приміщення для доступу до важкодоступних місць;
  • звільнити приміщення на певний проміжок часу;
  • підготувати необхідні матеріали для прибирання після дезінсекції.

Знищення шершнів в Києві: де замовити?

Якщо ви помітили, що у вас на ділянці з’явився шершень, знищення необхідно провести негайно. Це пов’язано з тим, що даний вид комах будує свої гнізда в землі. Тому, прогулюючись по території на босу ногу, ви можете піддати себе великій небезпеці.

Якщо вам необхідно провести знищення ос, вартість даної послуги ви можете дізнатися у наших менеджерів. Для цього зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Для проведення дезінсекції наші фахівці використовують якісні препарати з необхідними сертифікатами якості. Використання таких препаратів не принесе шкоди мешканцям, домашнім вихованцям і вашому майну.

На нашому сайті ви можете замовити знищення ос, ціна якого доступна кожному. За бажанням ми можемо провести роботи по знищенню комах в будь-який час доби, щоб не порушувати ваш звичний ритм життя або заплановані заходи.

 

Перезвоните мне!